WYNAJEM

Katarzyna Antys

Doradca ds. wynajmu
Region: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie

k.antys@sun-dra.pl

+48 507 732 727

Joanna Kwaśna

Doradca ds. wynajmu
Region: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie

j.kwasna@sun-dra.pl

+48 572 825 363

Małgorzata Puchalska


Przedstawiciel handlowy
Region: lubuskie, dolnośląskie, wielkopolska

m.puchalska@sun-dra.pl

+48 798 855 636

Bartek Ryszkowski

Przedstawiciel handlowy
Region: opolskie, dolnośląskie

b.ryszkowski@sun-dra.pl

+48 534 234 801

SZKOLENIA | KURSY

SERWIS

Szybki kontakt serwisowy

Michał Licznerski


Menadżer operacyjny działu serwisu

m.licznerski@sun-dra.pl

+48 530 677 351

Mirosław Prędkiewicz


Specjalista ds. administracji serwisu

m.predkiewicz@sun-dra.pl

+48 500 405 497

Mariusz Muzyczuk


Specjalista ds. serwisu i relokacji

m.muzyczuk@sun-dra.pl

+48 533 724 818

SPRZEDAŻ MASZYN I CZĘŚCI

Mirosław Prędkiewicz


Sprzedaż maszyn i części

m.predkiewicz@sun-dra.pl

+48 500 405 497

Grzegorz Dragan


Sprzedaż maszyn i części

g.dragan@sun-dra.pl

+48 530 000 286

TRANSPORT MASZYN, FLOTA POJAZDÓW

Arkadiusz Strąk


Specjalista ds. logistyki i floty

a.strak@sun-dra.pl

+48 512 806 941

BIURO, KADRY, FAKTURY, ADMINISTRACJA

Anna Krzywicka


Specjalista ds. administracji i kadr

a.krzywicka@sun-dra.pl

+48 507 732 700

Sandra Dragan


Sprzedaż maszyn i części

s.dragan@sun-dra.pl

+48 508 785 542

Napisz do nas

Loading...